Вишиванка чоловіча від інтернет-магазину «Етномода»

Вишиванка – це український національний символ, який забезпечує зв'язок поколінь, це наша історія.

Раніше неможливо було уявити життя українця без вишивки і вишиванки. В Україні з давніх часів вишивали рушники, скатертини, постільну білизну і практично весь одяг. Вишивка на вбранні була не тільки прикрасою, а й оберегом, який захищав від хвороб і бід. Кожна майстриня створювала свій орнамент.

Згодом сформувалися великі вишивальні центри: на Київщині, Чернігівщині, Поділлі, Львівщині. У Карпатах такими центрами стають Космач і Косів. У цих містечках і досі влаштовуються великі ярмарки вишиванки, на яких, на жаль, усе частіше можна побачити дешеві китайські підробки.

Тому відкриття інтернет-магазину «Етномода», який пропонує українські чоловічі вишиті сорочки, вироблені вручну нашими майстринями, відбулося якраз вчасно. Це приємна подія для всіх, хто хоче купити якісні чоловічі вишиванки і мати стильний вигляд.

Етномода наразі дуже популярна. Усе частіше людей, вбраних у вишиванку, можна зустріти в державних установах, на святах, весіллях, флеш-мобах, народних гуляннях. Це відбувається тому, що ми не тільки хочемо носити зручний і комфортний одяг, а й прагнемо продемонструвати свої патріотичні почуття.

Кожна чоловіча сорочка-вишиванка, яку ми пропонуємо до Вашої уваги, вироблена з натуральної тканини: домоткане полотно, льон, поплін. Ці матеріали екологічно чисті, корисні для здоров’я, захищають від сонячної радіації, мають асептичні й антиалергенні властивості, тому їх часто використовують відомі будинки моди для створення своїх колекцій.

Перегляньте каталог наших моделей. Ви знайдете класичні й сучасні чоловічі вишиванки, які якнайкраще пасуватимуть і юнакові, і дорослому чоловікові. Також зможете обрати сорочки на свята та для повсякденного носіння, з яскравим орнаментом або візерунками спокійних відтінків, з довгим чи коротким рукавом, з коміром-стійкою або виложистим коміром.

У нашому каталозі є також сорочки, вишиті білим по білому, які не тільки мають витончений та аристократичний вигляд, але й пасують практично до всього: класичного костюму, будь-яких штанів та джинсів.

Звісно, Ви можете вибрати сорочку, оздоблену вишивкою різних кольорів. Усі наші вироби відповідають обов’язковому традиційному правилу: в чоловічих сорочках мають оздоблюватися лише комірці, манішки (застібки на грудях) та манжети.

Ви маєте прекрасну можливість купити чоловічу вишиванку не тільки в Києві, а й в будь-якому іншому населеному пункті України.

Усі представлені моделі унікальні, адже виконані талановитими майстринями вручну.

Сподіваємося, що саме носіння вишиванок хоча б частково поверне нам усім повагу до своєї історії, культури та звичаїв.